Nejzajímavější Android novinky. TOP témata týdne – HTC One M8 a PixWords

android novinky cover

Je neděle, což znamená jediné – čas na pravidelný přehled toho nejdůležitějšího co se ve světě Androidu a technologií odehrálo. Jestli vám uniklo představení vlajkové lodi HTC One M8, prošvihli jste fenomén PixWords nebo byste si chtěli pořídit chytrou žárovku – čtěte dále. Přinášíme vám ty nejzajímavější Android novinky za poslední týden pohromadě v jednom článku. Můžete se těšit na:

 pixwords320 google-glass-titanium-lense-100227887-large ANDROID-VS-IOS

HTC One M8 oficiálně představeno

Pravděpodobně nejzásadnější novinkou uplynulého týdne je představení vlajkové lodi společnosti HTC – HTC One M8. Tisková konference se konala na dvou kontinentech naráz. Za Evropu to bylo v Londýně, za Ameriku pak v New Yorku. Co všechno novinka nabídne? To se dočtete v článku Matěje Machytky. Rozhodně nechybí prémiový design a unibody konstrukce z hliníku. V redakci se moc těšíme na recenzi, kterou vám brzy přineseme. BTW: HTC One M8 vydrží i přejetí automobilem – více v článku Jirky Pernici.

HTC One M8

PixWords – hra se slovy, která vás pohltí

Jestli jste se minulý týden pohybovali alespoň občas na internetu, určitě vám neunikly screenshoty obrazovky s divnou křížovkou a prosbou o pomoc. Jedná se o hru PixWords, která zaplavila nejen sociální sítě. Pokud si také s některým slovem nevíte rady, v článku Honzy Tipmanna najdete spoustu informací. Předtím než hru nainstalujete, vás musíme varovat. Jedná se o podobně návykovou záležitost jako fenomenální Flappy Bird. Doufáme, že telefonem o zem mlátit nebudete.

Pixwords

Google Glass a jejich evoluce

O chytrých brýlích se čte, mluví, ale věděli jste jak vypadaly na počátku? Garantuji vám, že první verze byste asi těžko chtěli nosit na obličeji. Od začátku k současné podobě vedla dlouhá cesta, která však určitě stála za to. Jak celý vývoj probíhal můžete zjistit v článku Jirky Pernici. Jak možná víte, v redakci jeden kousek exkluzivně máme a rádi vám ho půjčíme. Tedy pokud nás přesvědčíte, že váš nápad stojí za to!

Snímek obrazovky 2014-03-29 v 13.51.58

HTC One vs. Samsung Galaxy S5 vs. Sony Xperia Z2

Vlajkové lodě pro rok 2014 už ukázala většina výrobců. Spekulace nahradí porovnávání jednotlivých modelů a rozhodování, který si nakonec koupit. Honza Dolejš si pro vás v článku připravil porovnání parametrů tří vlajkových lodí od tří společností – Samsung, HTC a Sony. Víte, který přístroj má největší baterii nebo nejvíce paměti RAM?

android novinky

Android je prý stabilnější než iOS

Se zajímavým tvrzením přišla společnost Crittercism, jež prohlásila, že Android je stabilnější než iOS. S tímto závěrem můžeme každý spolehlivě polemizovat. Zpráva porovnává, kolik času stráví aplikace na jednotlivých systémech a zařízeních zamrznutím. Nejnestabilnější verzí systému Android byla prý 2.3 GingerBread. Pokud vás zajímá, jak je to se současným KitKatem a stabilitou iOS, zamiřte do článku Karla Kiliána.

android novinky - ios vs android

A jaké Android novinky zaujaly tento týden vás?

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Piknik slovo hra zdarma

Piknik Slovo: prověřte si slovní zásobu hrou

Hry Karel Kilián Karel Kilián
5 min. uložit na později
poznej

Poznej slovo – Český hlavolam ve stylu PixWords

Hry Jan Tipmann Jan Tipmann
3 min. uložit na později

Komentáře (6)