Nejstahovanější aplikace v červenci: S obrovským náskokem vede Facebook

facebook nejstahovanejsi aplikace

společnost priori data zveřejnila nejstahovanější aplikace v červenci. z nich se dá vyčíst, že androidu dominuje facebook, a to s obrovským náskokem před jakoukoliv konkurencí.

nejstahovanější aplikace na androidu jsou v režii facebooku

společnost facebook má v žebříčku nejstahovanějších aplikací zastoupení celkem šestkrát. první čtyřka přitom patří jen a jen aplikacím, které patří pod facebook. v červenci se celkem stáhlo 354 milionů aplikací z top 10, facebooku patří 297 milionů. to jsou neuvěřitelná čísla.

nejstahovanejsi aplikace cervenec 2017

nejlépe se daří chatovacím aplikacím whatsapp a messengeru. zhruba o polovinu méně stažení pak mají aplikace sociálních sítí, jako je facebook nebo instagram. nejvíce stahovaná aplikace, která nepatří pod facebook, je snapchat. do žebříčku se dostala i jedna hra, a to subway surfers.

zajímavé je také to, že lite verze messengeru a facebooku získávají popularitu poměrně rychle. před několika měsíci byly přitom tyto aplikace dostupné pouze ve státech třetího světa, jak jde ale vidět, je o ně stále větší zájem.

kolik aplikací z žebříčku máte ve svém telefonu?

zdroj: businessinsider.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později

Komentáře (13)