Nejlepší telefony pro sledování YouTube: Google jich vybral rovnou 18

Nejlepší telefony pro sledování YouTube

Strávíte hodně času na YouTube a chtěli byste mít to nejlepší zařízení? Google respektive YouTube vybral 18 nejlepších telefonů pro sledování YouTube. Do seznamu se dostal každý telefon, který splnil šest klíčových vlastností. Pojďme si je představit a rovnou ukázat i telefony, které jsou v žebříčku.

Nejlepší telefony pro sledování YouTube musí splnit hned několik bodů

YouTube tým tvrdí, že každé zařízení v seznamu prochází důkladným testováním. Zároveň se spolupracuje přímo s výrobci telefonů, aby nabídli co nejlepší možné řešení pro přehrávání videí na YouTube. V seznamu se nachází celkem 18 telefonů, zejména jde o vlajkové modely poslední doby. Nechybí mobily od výrobců jako je Samsung, LG, OnePlus, HTC, Huawei, Xiaomi, Gooogle nebo Nokia.

nejlepsi telefony pro sledovani youtube

Zajímavé je to, že se nedostalo na produkty od společnosti Apple. Důvodem je to, že iPhone nepodporují kodek VP9, což je právě jeden z bodů, který musí telefony splnit, respektive jde o bod podporování kodeků nové generace. Dále je to podpora HDR, 360 stupňového videa, podpora 4K přehrávání, vysoký počet snímků za sekundu a DRM. Jaké telefony těchto šest bodů splnilo?

 

[appbox googleplay com.google.android.youtube]

Jak často sledujete YouTube?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později
system android 8

Android 8 novinky: Shrnutí hlavních funkcí

Články David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (15)