Google zveřejnil nejlepší Android aplikace a hry. Celkem jich vybral 24

nejlepsi android aplikace hry google

Google každé tři měsíce zveřejňuje nejlepší Android aplikace a hry. Přidávají se do tzv. programu Android Excellence, ve kterém najdeme praktické aplikace s vysokou kvalitou, skvělým uživatelským rozhraním a výbornou optimalizací. Nyní jsme se dočkali celkem 24 aplikací a her.

Nejlepší Android aplikace a hry přidány do Android Excellence

Oproti jiným výběrům aplikací a her, je Android Excellence rozdílné v tom, že aplikace i hry vybírají lidé, a ne algoritmy. Jedním z hlavních důvodů, proč se tyto žebříčky dělají je v tom, že Google chce více upozornit na povedené hry či aplikace. Nemusí jít přitom o nové aplikace pro android, ale i starší, třeba z roku 2015, 2016 či 2017. Většina z uvedených je pak zdarma ke stažení.

nejlepsi android aplikace hry 2018

Z dubnového seznamu Google vyzdvihl tři aplikace a tři hry. Tou první je Adobe Photoshop Lightroom CC, tu asi nemusíme moc představovat. Jde o přenosnou aplikaci pro úpravu fotografií, kde hraje jednoduchost prim, i proto ani zdaleka nemá tolik funkcí, jako Photoshop pro počítače.

[appbox googleplay com.adobe.lrmobile]

Druhou doporučenou aplikací je Seven – 7 Minute Workout Training Challenge, ta se zaměřuje na krátká cvičení s vlastní váhou a jednoduché cviky. Poslední aplikací je SoloLearn: Learn to Code for Free, která se může hodit těm, kteří se chtějí naučit programovat.

[appbox googleplay se.perigee.android.seven]

[appbox googleplay com.sololearn]

Pokud jde o hry, tak Google doporučuje CodyCross: Crossword Puzzles, jde o zajímavou variaci na slovní hry. Dále je to Marvel Contest of Champions, v této hře hrajete za superhrdiny Marvelu. Poslední hrou, kterou Google vyzdvihl je Orbital 1, zajímavá multiplayerová hra s 3D grafikou. Všechny aplikace naleznete i na Google Play ZDE, Android hry pak pro změnu ZDE.

[appbox googleplay com.fanatee.cody]

[appbox googleplay com.kabam.marvelbattle]

[appbox googleplay com.etermax.orbital1]

Seznam nově přidaných aplikací a her v Android Excellence

Nově přidané aplikace Nově přidané hry
Adobe Photoshop Lightroom CCDashlane

Holstelworld

iCook

Keeper Password Manager

Keepsafe Photo Vault

Mobisystems OfficeSuite

PhotoGrid

Runtastic Results

Seven – 7 Minute Workout Training Challenge

SoloLearn: Learn to Code for Free

Tube Map

WPS Office

Angry Birds 2Azur Lane

CodyCross

Into the Dead 2

Little Panda Restaurant

MARVEL Contest of Champions

Orbital 1

Rooms of Doom

Sky Dancer Run

Sling Kong

Soul Knight

Zaujala vás nějaká aplikace či hra ze seznamu výše?

Zdroj: googleblog.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)