Nebude nikoli zvyšují elektromagnetických sklo ta

My Talking Tom – Gameplay Trailer

Huawei včera představil telefony P30 a P30 Pro. Očekávalo se, že se na akci představí Huawei P30 Lite. K tomu nakonec nedošlo, nicméně čínská společnost nezahálela a i bez představení se levnější telefon objevil v několika státech v nabídce. Pojďme si tedy telefon blíže představit.

Huawei P30 Lite se v zahraničí začíná prodávat 10. dubna

Několik obchodů v různých státech v zahraničí spustilo předobjednávku na Huawei P30 Lite. Díky tomu tak známe design i parametry telefonů. Nejedná se o žádné velké překvapení, protože se v podstatě jedná o telefon Huawei Nova 4e, který byl nedávno představen.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

huawei p30 lite predojednani

O výkon se stará Kirin 710, který doplní 4/6 GB RAM a 128GB úložiště. Nechybí ani podpora microSD karet. Displej má velikost 6,15 palců a jedná se o IPS panel s FullHD+ rozlišením (2312 x 1080 pixelů). Telefonu nechybí malý výřez, ve kterém se nachází 32 MPx selfie kamera. Na zadní straně jsou rovnou tři fotoaparáty, které mají 24 + 8 + 2 MPx.

Telefon již má Android 9 Pie a nadstavbu EMUI 9. Baterie má kapacitu 3 340 mAh. Potěší rychlé 18W nabíjení, USB-C i 3,5mm audio konektor. Čtečka otisků prstů je na zadní straně. Telefon bude k dispozici v černé, modré a bílé barvě. Do prodeje jde v zahraničí 10. dubna. Cena je ve Filipínách 16 990 PHP, což je v přepočtu cca 7 500 Kč. Dostupnost v Česku v tuto chvíli není známá.

Jak se vám líbí Huawei P30 Lite?

Zdroj: gsmarena.com

Petr Michal
O Autorovi - Petr Michal

Petr je Ajťák jak se patří. Naplno se věnuje programování (PHP, MySQL, jQuery a další), ale jinak je to klasický blázen do technologií a Androidu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)