Na trh vstupuje nový virtuální operátor BLESKmobil

1351599987_P201210300528501

Společnost Telefónica uzavřela smlouvu s vydavatelstvím Ringier Axel Springer CZ, která přináší na náš trh prvního GSM virtuálního mobilního operátora. Tyto služby bude nabízet pod značkou BLESKmobil.

Jednali jsme s několika zájemci o provozování virtuálního operátora v síti O2. Těší mě, že jednání s vydavatelstvím Ringier Axel Springer CZ byla úspěšná. Naši síť mohou od 7. listopadu využívat jak zákazníci O2, tak i klienti BLESKmobil. Ti budou dostávat stejně kvalitní základní telekomunikační služby jako zákazníci O2,” říká Felix Geyr, ředitel pro strategii a rozvoj podnikání společnosti Telefónica Czech Republic.

Klíčové inovace uváděla na český trh vždy právě naše společnost a této tradice se i nadále držíme – žádný jiný GSM operátor doposud neměl odvahu učinit takto zásadní krok,” dodává Geyr.

Nový virtuální operátor přinese předplacené služby s nízkou cenou hovorů a SMS. A jak se k vybraným službám dostat? Služby BLESKmobil si mohou zájemci pořídit velmi snadno – stačí si v jedné z prodejen denního tisku označených samolepkou “Zde v prodeji BLESKmobil” pořídit SIM kartu tohoto nového operátora. Své telefonní číslo si přitom mohou přenést od stávajícího poskytovatele.

Jsme hrdí, že se stáváme prvním virtuálním operátorem v České republice. Zákazníkům nabídneme jednoduché a levné mobilní služby s využitím sítě O2,” říká Libuše Šmuclerová, generální ředitelka vydavatelství Ringier Axel Springer CZ.

BLESKmobil nabízí jeden jednoduchý předplacený tarif s voláním za 2,50 Kč za minutu a SMS za 1,50 Kč. Tyto ceny platí celý týden, ve špičce i mimo špičku. “Každý nepotřebuje širokou nabídku doplňkových služeb, dotované mobilní telefony nebo značkové prodejny. BLESKmobil nic takového nenabídne, zato přichází s trvale nízkými cenami. Věřím, že nabídka BLESKmobilu zákazníky osloví a brzy oslavíme prvních sto tisíc klientů,” říká Libuše Šmuclerová.

Co si myslíte Vy o vstupu virtuálního operátora na český trh?

zdroj: telefonica.cz

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)