MWC 2013: LG Optimus L

LG-logo-Android-640×198

Na MWC samozřejmě nesmí chybět LG, jihokorejská firma, která v poslední době zaznamenává konstantně rostoucí zisky – viz naše nedávná zprávička. Do Barcelony přivezli mimo jiné i zástupce budgetové řady L, které se čirou náhodou označují stejně jako řady automobilky BMW – tedy 3, 5 a 7. Trošku nám rozpoznávání komplikuje fakt, že se jedná již o druhou řadu, takže nezapomeňte přidat ještě římskou číslici II. A co se skrývá v jejich útrobách?

LG Optimus L3 II

LG nás překvapivě nezahrnulo záplavou informací, takže budeme trochu vařit z vody. Co je potvrzeno: IPS displej o velikosti 3,2 palce nabízející dnes už téměř urážející rozlišení 480×320, baterie s kapacitou 1540 mAh, pětimegapixelový fotoaparát, 3G, wi-fi, GPS a blíže nespecifikovaný jednojádrový procesor s taktem 1 GHz.

 OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

LG Optimus L5 II

Ani zde nejsou specifikace bůhvíjak detailní a v podstatě jediný rozdíl oproti “trojkovému” modelu je větší a jemnější displej. L5 II se může pochlubit úhlopříčkou čtyři palce a lepším rozlišením 800×480. Lehce poskočila kapacita baterie – na 1700 mAh. K fotoaparátu přibyl LEDkový blesk, ale vypadá to, že procesor je bohužel stejný jako u L3 II.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

LG Optimus L7 II

Pokud ovšem chcete za svoje peníze dostat solidní androidí telefon, nabízí se hlavně L7 II. Dvoujádrový procesor Qualcomm s taktem 1 GHz už je přece jen lepším motorem, kterému asistuje 768 MB operační paměti. Vnitřní čtyři giga úložného prostoru můžete rozšířit pomocí MicroSDHC karty a dotykový displej ještě trochu poporostl na 4,3 palce, ale rozlišení je stále 800×480. Fotoaparát se chlubí osmi megapixely a samozřejmě i LED bleskem. Mimochodem, v Rusku se bude prodávat dokonce i dvousimková varianta.

nexusae0_lglseriesii2 nexusae0_lglseriesii1

Všechny telefony pak běží na platformě Android Ice Cream Sandwich.

Videopohled přímo z Barcelony

Všechny telefony pak běží na platformě Android Ice Cream Sandwich. A i když fotografie často vydá za tisíc slov, video je snad ještě lepší formou, jak si o těchto přístrojích udělat obrázek. Níže proto naleznete dvě videa přímo od našeho týmu z MWC.

MWC2013: LG Optimus L5 II Dual

MWC2013: LG Optimus L5 II Dual

 

MWC2013: LG Optimus L3 II

MWC2013: LG Optimus L3 II

 

MWC2013: LG Optimus L7 II Dual

MWC2013: LG Optimus L7 II Dual

Zdroj: Androidpolice

mwc-banner-big1-300x181

Jan Olejník
O Autorovi - Jan Olejník

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (4)