Music Volume EQ: Zlepšete si hudební zážitky

music_eq

V Android Marketu se v pondělí objevila aplikace Music Volume EQ od vývojářského studia K&K design, které má na svém kontě již dva podobně laděné programy s více než deseti tisíci stažení: Best Volume Widget a Media Volume.

Oč jde?

Primárně o ovládání hlasitosti ve vizuálně zajímavém prostředí, připomínajícím zvukový pult s indikací prostřednictvím barevných světýlek. Tím ale vše jen začíná: vyznění zvuku můžete ovlivnit pomocí pětipásmového ekvalizéru s funkcí Bass Boost a efektem ozvěny – v obou případech s plynule nastavitelnou úrovní. Music Volume EQ najde uplatnění především v levnějších telefonech se základním přehrávačem hudby bez ekvalizéru, kde nabídne slyšitelné zlepšení kvality zvuku. Nejlepších výsledků dosáhnete při použití sluchátek.

Music Volume EQ

Music Volume EQ

Music Volume EQ

Music Volume EQ

Základní vlastnosti a fuknce:

  • Ovládání hlasitosti,
  • pětipásmový ekvalizér,
  • efekt zvýraznění basů,
  • efekt ozvěny,
  • devět předdefinovaných nastavení ekvalizéru,
  • widget na domovskou obrazovku.

Music Volume EQ funguje s většinou hudebních přehrávačů pro Android, jako je výchozí systémový přehrávač OS Android, Winamp, Google Music, MixZing a další.

Jak to funguje?

Stačí pustit písničky ve svém oblíbeném přehrávači, nechat ho běžet na pozadí, následně spustit Music Volume EQ a nastavit si zvuk podle svých představ.

Hlasitost hudby EQ
K&K design
Verze 1.1 (31. 1. 2012)
Velikost 916 kB
2.3+


Zdarma

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)