Motorola Sholes, další model s QWERTY klávesnicí

motorola-lenovo-logo

motorola_sholes_thumbUběhlo sotva 24 hodin a informace o další Motorole jsou tady. Motorola nazvala svůj nový telefon s Androidem Sholes a stejně jako včera, u modelu Morrison, se “ven”  dostaly v podstatě všechny podrobnosti.

Stejně jako Morrison, i Sholes bude mít vysouvací QWERTY klávesnici (opět složenou ze čtyř řad + d-pad, který narozdíl od Morrison bude ležet na pravé straně) a podle dostupných obrázků bude vypadat více elegantně. A to i díky 3.7 palců velkému dotykovému displeji, který dokáže zobrazit v rozlišení 480x854 pixelů. Kromě toho, stejně jako většina nových Androidů (HTC Hero, Samsung Galaxy), bude Sholes obsahovat 5MPx fotoaparát s autofocusem, a bude zvládat i nahrávání videa.

Motorola Sholes Motorola Sholes

Další parametry, kterými nová Motorola disponuje, jsou procesor OMAP3430 s kmitočtem 600 MHz, pamět RAM 256MB, pamět ROM 512MB (+ microSD / microSDHC slot), 3,5mm jack výstup na sluchátka, bluetooth verze 2.0, USB port 2.0, Wi-fi a GPS přijímač. Velmi pravděpodbné také je, že model Sholes bude už obsahovat Android verzi 2.0, neboli Donut.

Co se týče data uvedení na trh, to oznámeno nebylo. Je ale skoro jisté, že se toho dočkáme ještě letos. A cena? Ta by při upsání se na dva roky operátorovi měla být okolo 200 dolarů, což není mnoho.

Zdroj: TalkAndroid.com

archiv
O Autorovi - archiv

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Jak importovat kontakty z Gmailu do MS Outlook?

Synchronizujte Outlook se svým Androidem

archiv archiv archiv
1 min. uložit na později

Komentáře (0)