Motorola propouští velké množství zaměstnanců. Co všechno se kvůli tomu ruší?

motorola propousti

Motorola propouští velké množství zaměstnanců, z informací nejprve přišel server 9to5Google. Později byla informace potvrzena i přímo z Motoroly. Má se jednat až o 50% zaměstnanců pobočky v Chicagu, což je zhruba 190 osob. Takhle velké propuštění ovlivní zároveň budoucí Moto produkty.

Motorola propouští, produkty se ruší

Podle posledních informací ze zahraničí, zůstává řada vlajkových modelů Moto Z. Zde se pravděpodobně dočkáme změn u Moto Mods, kdy by se více mohli spoléhat na módy třetích stran. Zdroje z firmy hovoří o tom, že se zrušil chystaný model Moto X5, který v posledních týdnech několikrát uniknul na internet a očekávalo se jeho brzké představení.

nove telefony moto

Pravděpodobně celá řada X bude končit, a to z toho důvodu, že Motorola se zaměří jen na své úspěšnější řady jako je E, G a Z. Alespoň tak to je prozatím. Brzy bychom se měli také dočkat představení Moto Z3, ze kterého budeme moct vidět, jakým směrem se bude značka Moto ubírat.

Těšili jste se na model Moto X5?

Zdroj: phandroid.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)