Motorola Moto 360 – známe možnou prodejní cenu

motorola-moto-360-smartwatch-13-600×337

Chytré hodinky jsou jedním z nejžhavějších témat posledních několika měsíců. Není to tak dávno, co byl oficiálně představen operační systém pro chytré příslušenství – Android Wear. Nyní se na Google I/O dočkal i několika zařízení (hodinek LG G Watch a Samsung Gear Live). Jedním z nejvíce očekávaných zařízení jsou jistě chytré hodinky Moto 360 od společnosti Motorola.

motorola-moto-360-smartwatch-13

Hodinky Moto 360 byly částečně představeny několik dnů nazpět na akci Google I/O, jejich dostupnost je však plánována na pozdější období letošního léta. Jednou z neznámých je také jejich cena. Chytré hodinky Moto 360 ale nyní vystavil čínský internetový obchod JD.com na svých stránkách do předprodeje, a tím pravděpodobně zveřejnil jejich cenu, která zcela jistě mnoho z vás nepotěší.

Podle posledních informací by hodinky Moto 360 měly stát téměř dvakrát tolik než Samsung Gear Live a LG G Watch.

  • Samsung Gear Live – 199 USD
  • LG G Watch – 239 USD

Chytré hodinky od Motoroly by podle všeho měly stát 2800 CNY, což je v přepočtu přibližně 450 USD (9000 Kč). Podle obrázků se ale jedná o model s kovovým páskem, varianta s koženým tak může být o něco levnější. Pokud budou hodinky dostupné v České republice, tak je zcela jisté, že se jejich cena bude pohybovat ještě na vyšší úrovni.

[aps_product_sz image=”https://www.svetandroida.cz/wp-content/plugins/sz-catalog-extend/catalog-default.png” title=”Katalog Android zařízení” subtitle=”Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání…” desc=”Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.” button=”Zobrazit katalog”]

Pořídili byste si Moto 360 za cenu okolo 10 000 Kč?

Zdroj: GSM Arena.

Nezapomeňte se zaregistrovat na akci Android RoadShow 2014 a vybrat město, ve kterém si budete moci vyzkoušet novinky z oblasti mobilních technologií!

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (21)