Moto Z3 Play se s předstihem ukazuje: Minimální rámečky a duální fotoaparát ve střední třídě

moto z3 play

Motorola před několika měsíci oznámila, že některé řady telefonů se ruší. Řady Moto Z se to ale nedotklo, proto již brzy můžeme čekat novinku Moto Z3 Play, která se nyní s předstihem představila. Můžeme vidět rendery telefonu i samotné specifikace. Pojďme se na ně blíže podívat.

Moto Z3 Play bude stále podporovat rozšíření Moto Mods

Nový telefon od společnosti Motorola se bude prodávat v několika edicích, které se budou lišit v tom, jaký Moto Mod bude v balení. K dispozici tak bude například dodatečná baterie, designový kryt, gamepad pro hry nebo projektor.

moto z3 play bezrámečkový displej

Moto Z3 Play bude mít 6 palců velký AMOLED displej s FullHD+ rozlišením. To znamená poměr stran 18:9 a také minimální rámečky. Někoho může potěšit, že nemá výřez. O výkon se stará Snapdragon 636, který doplní 4GB RAM a 32 nebo 64 GB úložiště. Na zadní straně se nachází duální fotoaparát, kde bude sekundární fotoaparát mít 8 MPx, o hlavním se v tuto chvíli ještě neví.

Mluví se také o tom, že Moto Z3 Play nebude mít 3,5mm audio konektor. Čtečka otisků prstů se má nacházet v bočním rámu telefonu, podobně jako jsme to dříve mohli vidět třeba u Sony telefonů. Baterie má mít kapacitu 3 000 mAh a podporovat rychlé nabíjení. Telefon poběží na Androidu 8 Oreo.

Jak se vám líbí Moto Z3 Play s minimálními rámečky?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)