Moto X+1 a Moto G Cinema – prozradil leak na webu dvě novinky?

Motorola Moto X – cover

Kolem Motoroly se začínají hromadit úniky informací o připravovaných novinkách. Oba loňské modely Moto X i Moto G slavily slušný úspěch a tak není divu, že se chystají jejich následovníci. Hned 2x se na stránkách MotoMaker objevil leak, naznačující příchod obou zařízení. Na situaci později upozornil proslulý server EvLeaks. Co se Moto X+1 týče, dozvěděli jsme se, že možnosti customizace by měly být ještě širší než minulý rok. Určitě si vzpomenete na záda z bambusu, letos by mohla přibýt kůže. O Moto X+1 jsme již psali zde.

motorola_moto_x

Větší novinkou je však Moto G Cinema, poněvadž o tomto telefonu se doposud příliš nespekulovalo. Zatím totiž není o čem spekulovat. EvLeaks upozornil na leak telefonu Moto G Cinema na webu Motoroly sloužícím pro podporu zákazníků. Přízvisko Cinema v nás vyvolává dvě myšlenky. Buď uvidíme nárůst úhlopříčky displeje, který bude vhodný pro sledování videí “jako v kině” nebo se dočkáme kvalitnějšího fotoaparátu produkujícího video jak z filmového plátna. Obě dvě jsou však čistými spekulacemi.

motogcinema leak

Co jsme se tedy dozvěděli? Vlastně jenom to, že Motorola chystá pokračování oběma loňským úspěchům a jejich pravděpodobné názvy.

Co pod názvem Moto G Cinema napadne vás?

Zdroj: AndroidGuys, @evleaks

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

nexus5ico

Unikly detailní fotky Nexusu 5!

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
2 min. uložit na později
Huawei-Ascend-P6-white-640×528

Huawei Ascend P6 je jako žiletka

Zprávičky Jan Olejník Jan Olejník
1 min. uložit na později

Komentáře (5)