Moto 360, LG G Watch a Samsung Gear Live v rychlém “videosrovnání”

moto 360, lg g watch, samsung gear live cover

Letošní rok znamenal na poli wearables velký skok. Trh je aktuálně skoro až přesycen více či méně povedenými chytrými hodinkami a fitness náramky. Včera jsme pro vás přichystali video pohled na žhavé zboží posledních dní, hodinky Motorola Moto 360.

LG G Watch jsou lehké pouze 63 gramů Samsung Gear Live hodinky 2

Motorola Moto 360 (21)

Dnes tu máme krátké videosrovnání, ve kterém se představí tři zařízení se systémem Android Wear. Věděli jste, že LG G Watch nemají zapínací tlačítko, Moto 360 disponují bezdrátovým nabíjením a pásek u Samsung Gear Live si dokáže vyměnit každý? V sídle společnosti Czech Computer je pro vás porovnal Petr Mišák. Pro další čerstvá videa nás odebírejte i na YouTube a nezapomeňte, že spousta chytrých hodinek bude i na podzimní Android RoadShow na stánku chytrého hodinářství. Registrace probíhají.

Rychlý srovnávací pohled Android Wear hodinek (Samsung Gear Live, LG G Watch, Motorola Moto 360)

Rychlý srovnávací pohled Android Wear hodinek (Samsung Gear Live, LG G Watch, Motorola Moto 360)

Pro více informací mrkněte na recenzi LG G Watch a Samsung Gear Live.

Volili byste Moto 360, LG G Watch, Samsung Gear Live, nebo něco jiného?

Chcete se stát součástí největší Android akce u nás a vyzkoušet si na vlastní kůži mimo jiné i tyto skvosty? Registrujte se na Android RoadShow 2014.
registrace roadshow

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)