Samsung přináší korálově modrý Galaxy S7 Edge aneb „Modrá je dobrá“

koralove-modry-galaxy-s7-edge_ico

Do módy se očividně dostává modrá barva telefonů. Lze tak soudit z představení “skutečně modré” (“Really Blue”) varianty telefonů Google Pixel, na který koncem minulého týdne navázal korálově modrý Galaxy S7 Edge. Limitovaná edice bude dostupná v Asii (konkrétně v Jižní Koreji, Tchaj-wanu a Singapuru) již tento týden, na další trhy pak zavítá o něco později. Konkrétně jde o provedení ve světle modrém metalickém odstínu na přední a zadní části telefonu s růžovo zlatým lemováním kolem boků.

Místo Galaxy Note 7 bude modrý Galaxy S7 Edge

Původně bylo toto barevné provedení “Blue Coral” určeno pro Samsung Galaxy Note 7 a zákazníky zaujalo již před oficiálním zahájením prodejů. S ohledem na následné zastavení výroby a stažení tohoto produktu z nabídky se jihokorejský výrobce rozhodl přinést korálově modrý Galaxy S7 Edge. Od dosavadních modelů se tato elegantní a stylová novinka liší pouze barvou, všechny ostatní parametry zůstávají stejné. Dle oficiální zprávy bude k dispozici (prozatím?) pouze ve verzi se 32 GB interního úložiště. Kromě modré je tento model dostupný také v onyxově černé, zlaté platině, titanově stříbrné a růžovo zlaté barvě.

Tchajwanská pobočka Samsungu potvrdila, že prodeje telefonu v tomto barevném provedení začnou 1. listopadu a cena je stanovena na 24 900 nových tchajwanských dolarů, což je v přepočtu přibližně 19 500 Kč. V Jižní Koreji budou prodeje zahájeny 4. listopadu, na Singapuru pak o den později. Předpokládají se také dodávky na americký trh. Jak na tom z hlediska korálově modrého Galaxy S7 Edge bude Evropa či dokonce Česko není v tuto chvíli známo.

Co říkají na korálově modrý Galaxy S7 Edge naši čtenáři? Líbí se vám toto provedení? Jakou další barvu byste v segmentu mobilních telefonů uvítali?

Zdroje: androidauthority.com, androidpolice.com, samsung.com, gsmarena.com, theverge.com, 9to5google.com.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)