Model Galaxy S7 se prodává výborně: Překonal již hranici 55 milionů

model Galaxy S7 Edge

Jak model Galaxy S7, tak i Galaxy S7 Edge patří mezi nejoblíbenější telefony posledního roku. Dokazuje to i poslední zpráva společnosti Strategy Analytics, podle které se již prodalo celkem více než 55 milionů těchto telefonů.

Budou prodejní čísla ještě vyšší u Galaxy S8?

Zajímavé je také číslo, kolik se prodalo Galaxy S7 a Edge v letošním roce. Úctyhodných 7,2 milionů kusů, což je na rok starý vlajkový model opravdu hodně. Vliv na tom měla určitě i cena, která šla dolů, nebo problémy s Note7, díky čemu měli lidé menší výběr. Celkově za první čtvrtletí roku prodal Samsung 92,8 milionů telefonů. Z toho bylo 86 procent smartphonů.

Prodejní čísla Galaxy S7 a Edge jsou vysoká, očekává se ale, že Galaxy S8 a Galaxy S8+ na tom budou ještě lépe. Předobjednávky na nové vlajkové modely byly totiž větší, než u Galaxy S7, a to v podstatě po celém světě. Což je zajímavé, obzvlášť kvůli tomu, že jsou nové modely ještě dražší.

Teď, jakmile je Galaxy S8 na trhu, tak začne klesat cena S7 a S7 Edge ještě více. Tím se stane velmi dobrou alternativou ve střední vyšší třídě a prodejní čísla tak díky tomu stále porostou.

[aps_product_sz id=”382661″]

[aps_product_sz id=”382683″]

Plánujete po slevách koupit model Galaxy S7?

Zdroj: androidauthority.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (27)