LG končí s řadou telefonů G. LG G7 už se nedočkáme

mobilni divize lg konec g

Mobilní divize LG na tom není v posledních dvou letech moc dobře. Společnost se snažila v minulosti přinést odlišné telefony jako třeba LG G5, nebo LG G Flex. Ty moc velký úspěch neměly. Minulý rok přinesla klasičtější vlajkové modely LG G6 a LG V30. Jenže ani tyto dva telefony neměly velký úspěch u zákazníků. Nedávno se u mobilní divize vyměnilo vedení a nyní můžeme vidět první větší změnu. Končí známá řada telefonů LG G.

Mobilní divize LG končí s řadou G

Tato řada byla jednu dobu hodně oblíbená, a to hlavně u modelů G2 a G3. To byly povedené telefony, které se dokázaly vyrovnat Samsung telefonům, přitom byly levnější. První telefon v řadě G byl model Optimus G, který vyšel v roce 2012, posledním pravděpodobně bude LG G6+, což je vylepšená verze vlajkové lodě z roku 2017.

lg g6 plus LG G6+ bude pravděpodobně posledním telefonem této řady

LG G7 už se nedočkáme, místo toho bude mít nový vlajkový model jiný název. Není zatím jasné, jestli s novým názvem přijdou i změny v designu. Představení nového vlajkového modelu LG bychom se měli dočkat na veletrhu MWC v Barceloně. Spekuluje se o tom, že nový název bude mít dvoumístné číslo, a to z toho důvodu, aby si zákazníci nemysleli, že by LG telefon byl zastaralý ve srovnání s Galaxy S9 nebo iPhone X.

Co si myslíte o této změně? Pomůže to LG?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (8)