Mobil OnePlus 6 vyjde ve speciální Avengers: Infinity War edici

mobil oneplus 6 avengers

Je to pár dní, co se do kin dostal jeden z nejočekávanějších filmů tohoto roku. Řeč je samozřejmě o Avengers: Infinity War. A jak podle posledních informací vypadá, dočkáme se také toho, že vyjde mobil OnePlus 6 ve speciální Avengers verzi.

Mobil OnePlus 6 v Avengers verzi je realitou

Spolupráce mezi společností Marvel a OnePlus není žádnou novinkou. Víme o ni už poměrně dlouho, čínská společnost například rozdávala vstupenky do kina na poslední Avengers film. O tematickém telefonu se spekulovalo, nyní se ale na internet dostala přímo fotografie balení.

mobil oneplus 6 avengers edice

Ta se hodně liší od klasické krabičky OnePlus, je poměrně větší, což značí, že pravděpodobně bude obsahovat i nějaké bonusy. A to například speciální kryt s designem Avengers. Pokud jde o design telefonu, tak se spekuluje nad tím, že bude mít na zádech imitaci karbonu.

Nejedná se o první OnePlus telefon, který obdrží speciální filmovou edici. Minulý rok jsme mohli vidět také OnePlus 5T Star Wars edition. Odhalení nové Avengers edice proběhne pravděpodobně 17. května 2018.

Koupili byste si někdy telefon ve speciální edici, která propaguje film?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)