Mobil OnePlus 5T si již nekoupíte: Na trhu nebyl ani 5 měsíců

oneplus-5t-konec-prodej-mobil-telefon

Mobil OnePlus 5T již oficiálně zmizel z trhu, týden po americkém trhu, se nyní dostalo i na Evropu, včetně České republiky. Pokud jste si tedy v těchto dnech chtěli objednat OnePlus 5T tak máte smůlu s oficiálním prodejem.

Mobil OnePlus 5T se na trhu dlouho neohřál

Jak už je zvykem u čínské společnosti OnePlus, střídá telefony k prodeji každých pár měsíců. Nyní OnePlus 5T bude vyměněn po necelých pěti měsících. Představen byl na konci listopadu. Pro mnoho společností by šlo o nereálný obchodní model a telefon by to tak krátké době stahovalo z prodeje jen kvůli nějakému problému.

telefon oneplus 5t

U OnePlus jde ale o klasický tah. Jakmile se blíží odhalení nového modelu, začne se postupně podle oblastí rušit možnost objednávky. Zde u OnePlus 5T to je pro mnohé fanoušky větší mínus než obvykle. Důvodem je to, že chystaný telefon OnePlus 6 bude mít výřez v displeji, což velká část komunity nedokáže skousnout. A pokud čekáte na nový OnePlus telefon, tak ještě chvíli musíte vydržet. Odhalení už je ale otázka týdnů.

[aps_product_sz id=”480210″]

Těšíte se na OnePlus 6, nebo byste radši, aby se nadále prodával telefon OnePlus 5T?

Zdroj: pocketnow.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)