MIUI v6 přichází na telefony Xiaomi Mi 3 a Mi 4

miui-v6-1-640×426

Před dvěma týdny představil čínský výrobce Xiaomi svoji novou verzi systému s označením MIUI v6. Na tuto novinku čekali nejen majitelé přístrojů Xiaomi velmi dlouho a když se konečně systém objevil, příliš kladných hodnocení nesklidil. Největších změn se totiž dočkal design systému, který ve spoustě ohledů připomíná systém iOS od společnosti Apple. Dnes se poprvé objevila veřejně MIUI v6 pro telefony Xiaomi Mi 3 a Xiaomi Mi 4, takže si novinku od Xiaomi nyní mohou vyzkoušet i obyčejní uživatelé. Zatím se ovšem stále jedná o vývojářskou verzi, takže se dá předpokládat, že bude obsahovat alespoň zpočátku řadu chyb a nedostatků. Česká komunita MIUI.cz již stačila danou verzi upravit, přeložit a můžete ji tedy do svých telefonů stahovat odtud.

miui-v6-11

Kromě zmíněného designu se změn dočkaly také notifikaci, přepracována byla správa paměti, napájení a spoustu nových funkcí se naučily také systémové aplikace od Xiaomi. MIUI v6 navíc získala novou verzi aplikace Fotoaparát, která ovšem zatím funguje velmi omezeně. Jelikož se zatím nejedná o stabilní verzi, aktualizace se doporučuje spíše odvážlivcům, kteří chtějí novinky vyzkoušet.

Chcete se podívat na Xiaomi Mi4 osobně? Pak zavítejte na některou z akcí Android RoadShow. Neváhejte a registrujte se!

registraceHome

zdroj: miui.cz

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)