Které dívky z pražské RoadShow jsou nejkrásnější? (hlasování Miss Alza Android RoadShow 2015)

miss

Dohady o tom, které ženy jsou nejkrásnější, jsou nekonečné. Jak je to v případě návštěvnic akce Alza Android RoadShow 2015? Nyní máte možnost rozhodnout, které dívky jsou nejkrásnější a postoupí do finále soutěže.

Největší soustředění fanoušků Androidu, obrovské množství smartphonů, příslušenství, „vychytávek“, ale i krásných žen. Nepoznáváte, o jaké akci je řeč? Pak vězte, že přesně tak by se dala vystihnout akce Alza Android RoadShow 2015 v Praze a jiných městech. Na této akci jsme dali prostor také něžnému pohlaví v podobě soutěže Miss Alza Android RoadShow 2015. Hlasujte pro nejkrásnější dívky z Prahy již nyní!

Hlasování Miss Alza Androi RoadShow 2015 Praha začíná

Právě dnes je důležitý den pro všechny soutěžící – hlasování pro město Praha startuje. Své hlasy můžete rozdělovat po celý měsíc, 3 krásné slečny s největším počtem hlasů se poté kvalifikují do velkého finále. Hlasování je spuštěno!

[gravityform id=”22″ title=”false” description=”false” action=”polls” style=”green” mode=”poll” show_results_link=”false” display_results=”false” percentages=”false” counts=”false” cookie=”1 month”]

Průběžné výsledky hlasování Miss Alza Android RoadShow

Anketa probíhá od 27. 10. do 27. 11.

[gravityform id=”22″ action=”polls” mode=”results” show_results_link=”false” display_results=”true” percentages=”true” counts=”true”]

Atomcz
O Autorovi - Atomcz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

miss super finale

Miss Android RoadShow 2014 Super Finále

Články Atomcz Atomcz
1 min. uložit na později