Microsoft Office pro Android přijde v březnu 2013

office_365

I když se mobilní zařízení přímo nehodí pro náročnější úpravy a složitější tvorbu dokumentů, často člověk tyto funkce na svém zařízení potřebuje. Spousta uživatelů si ale stěžuje, že nejen na androidí platformu neexistuje pořádný office balík. To by se mělo změnit, neboť se již delší dobu hovoří o Microsoft Office pro jiné systémy než Windows Phone a nyní se objevila další velice dobrá zpráva, kterou přinesl produktový manažer divize Microsoft Office, Pavel Bobek. Podle jeho slov by se měla verze pro mobilní systémy Android, iOS a Symbian objevit již v březnu roku 2013.

Než začnou všichni příznivci balíčků office od Microsoftu jásat, je potřeba zmínit, že na tuto zprávu reagoval tiskový mluvčí společnosti Microsoft, který na síti Twitter uvedl, že česká pobočka Microsoftu podala nepřesné informace. Více jsme se bohužel nedozvěděli, a tak si pod tím můžeme představit ledacos.

zdroj: theverge.comtwitter.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)