Plnohodnotné Microsoft Office míří na Android – dočkáme se začátkem listopadu?

OnLive-Desktop-App

Microsoft Office je bezpochyby jedním z nejlepších kancelářských balíků, které kdy existovaly. Jejich desktopové varianty používají miliony uživatelů. Počítačový gigant si je však vědom nových trendů a tak už nějakou dobu chystá verzi Officů i pro Android. V Google Play sice již teď nalezneme aplikaci Microsoft Office Mobile, která je však výrazně omezená, nenabízí ani zdaleka všechny funkce a především pro její používání potřebujete připojení k internetu.

Microsoft-Office-Mobile-Is-Now-Free-For-Android-Phones

Plnohodnotné aplikace, jako Word, PowerPoint nebo Excel, se již v březnu podívaly na platformu iOS. Podle zdrojů ze ZDNet by se uživatelé Androidu mohli dočkat počátkem listopadu. Oficiální ceny sice ještě nejsou známy, avšak předpokládá se, že cenová politika bude stejná jako u verze pro iPad. Balíček Office by měl být ke stažení zdarma, k jeho plnohodnotnému používání však bude zapotřebí předplatné služby Microsoft Office 365, což vyjde na 6,99 dolarů měsíčně (150 Kč).

Závěrem otázka do pranice. Vytváříte ve svém telefonu textové dokumenty, prezentace či tabulky, nebo vám to přijde nepohodlné?

Zdroj: AC.

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (24)