Aplikace Microsoft Office pro Android je nyní zcela zdarma

Microsoft-Office-2010-Professional

Kancelářský balíček od společnosti Microsoft je jedním z nejoblíbenějších prakticky na celém světě. Není to tak dávno, co se oficiálně objevil i pro mobilní telefony s operačním systémem Android. Ke správné funkčnosti však bylo potřeba vlastnit aktivní předplatné služby Office 365. Dnešním dnem je tomu ale zcela jinak. Pojďme se podívat na to, co dnes Microsoft změnil.

Microsoft Office Mobile 1

Společnost Microsoft začala dnešním dnem nabízet mobilní kancelářský balíček Microsoft Office Mobile zcela zdarma. Již tak nebudete muset vlastnit aktivní předplatné služby Office 365. Tento krok se týká pouze fyzických osob. Pokud využíváte soubory ze služeb OneDrive For Businnes, nebo Dropbox for Business, tak se vás tato novinka netýká a budete muset platit i nadále.

Další novinkou je integrace služby Dropbox. Od dnešního dne tak již nebudete pevně vázáni na službu OneDrive od společnosti Microsoft.

Dnešním dnem také startuje proces přihlašování na betatestování aplikace Microsoft Office pro tablety se systémem Android. Pokud nechcete čekat do oficiálního uvedení, tak vyplňte tento formulář. Ze všech uchazečů bude bohužel vybrán pouze určitý počet.

Microsoft Office Mobile tablet 3 Microsoft Office Mobile tablet 2 Microsoft Office Mobile tablet 1

[appbox googleplay com.microsoft.office.officehub]

Využíváte služeb mobilní aplikace Microsoft Office Mobile?

Zdroj: The Verge

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později

Komentáře (46)