Mezinárodní verze Samsungu Galaxy S III dostává aktualizaci

s3_update_ico

Samsung distribuuje formou OTA (“over the air” = vzduchem) další aktualizaci firmware pro svou vlajkovou loď Galaxy S III (GT-i9300). Nová verze nese označení XXLH1 a už z velikosti aktualizačního balíčku, který je menší než 1 MB, je jasné, že ještě nejde o update na Jelly Bean, ale jen minoritní opravnou aktualizaci, zaměřenou primárně na zlepšení stability.

I tak ale stojí za to aktualizaci provést – upravuje totiž část firmware, jež je zodpovědná za rádiové moduly. Vhodná optimalizace může mít pozitivní vliv na výdrž baterie. Redaktoři serveru Android Central naznačují zlepšení v oblasti mobilní komunikace, kde pravděpodobně bylo více malých problémů, jež negativně ovlivňovaly životnost akumulátoru.

K provedení aktualizace stačí v Menu Nastavení přejít do sekce O telefonu a následně zkontrolovat Aktualizace softwaru v telefonu. Druhou variantou je použití aplikace Samsung Kies. Telefony z distribuce operátorů si na uvedenou aktualizaci budou muset počkat.

Zdroje: Android Central a Smartdroid.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

play_store_ico

Obchod Play ve verzi 3.9.17 ke stažení

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
1 min. uložit na později
Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později

Komentáře (9)