Aplikaci Messenger nelze spustit. Jak se tomu vyhnout?

Messenger

Jako každý operační systém, tak i Android má svoje bugy. Některé se podaří vyřešit aktualizacemi, ale některé obtěžují uživatele delší dobu. Příkladem může být známá hláška „Aplikaci xy nelze spustit.“ Pokud se jedná o Google Messenger nebo Facebook Messenger, tak pro vás máme radu, jak se tomuto problému vyhnout.

Jak předejít spadnutí aplikace Messenger?

Výše zmíněný problém nastává, jakmile si chcete otevřít aplikaci z naposledy spuštěných. Aplikace obvykle spadne a zobrazí se chybová hláška. Uživateli pak nezbývá nic jiného, než aplikaci znovu otevřít. Samotné řešení tohoto bugu je na Googlu, ale je tu možnost, jak spadnutí aplikace předejít. Pokud chcete aplikaci opustit, tak nepoužívejte tlačítko pro návrat zpět, ale použijte domovské tlačítko. Tento postup zaručí, že se hláška nezobrazí.

aplikace messenger

Zajímavostí je, že tento bug je tu poměrně dlouho a stále nebyl s žádnou aktualizací odstraněn. Google si tedy dává na čas, protože tato chybová hláška se objevuje už od představení Lollipopu, tedy už od druhé poloviny roku 2014. Do doby vyřešení tak nezbývá nic jiného, než se spokojit s tímto provizorním řešením.

Setkáváte se s „Aplikaci xy nelze spustit“ často?

Zdroj:phonearena.com

Jan Vitásek
O Autorovi - Jan Vitásek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

6 skrytých funkcí Facebook Messenger

6 skrytých funkcí Facebook Messenger #1

Články David Trlica David Trlica
4 min. uložit na později
WhatsApp

WhatsApp: Pište si zadarmo!

Blog David Doskočil David Doskočil
3 min. uložit na později

Komentáře (12)