Meizu Pro 6s představen: Změny se udály hlavně uvnitř telefonu

Meizu Pro 6s

Meizu Pro 6s je pokračovatelem modelu Pro 6, který je na první pohled velmi podobný iPhonům. Z pohledu designu se toho v nové verzi moc nezměnilo, novinky jsou hlavně uvnitř telefonu.

Meizu Pro 6s: iPhone s desetijádrovým procesorem

Hliníkové unibody tělo doplní 5,2” palcový Full HD displej s AMOLED technologií. Výkon obstará desetijádrový procesor Helio X25 procesor a grafický akcelerátor Mali-T880MP4. Co se týče pamětí, tak bude mít 4GB RAM a 64 GB vnitřní paměti, podporu paměťových karet telefon nemá. A i když se snaží vycházet z iPhonů, tak telefon o 3,5mm jack nepřišel.

small-beauty_d9e8f5e

Hlavní změna proběhla u fotoaparátu, nově má telefon snímač Sony IMX386 s 12MPx a optickou stabilizací. Nechybí ani ikonický prstencový duální blesk. Přední kamerka zůstává stejná, s 5MPx.

Další změna je u baterie, která z 2560 mAh poskočila na 3060 mAh. Podporuje také rychlé nabíjení mCharge ve verzi 3.0. Čtečka otisku prstů je schovaná na přední straně v tlačítku. Telefon bude dostupný v šedé, zlaté, stříbrné a růžové barvě za cenu 399 dolarů, prozatím jen v Číně. To je v přepočtu bez DPH zhruba 9700 Kč.

Jak se vám líbí Meizu Pro 6s?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)