Meizu představí 2. září nový telefon

meizu_mx3_ixo

Čínská společnost Meizu publikovala na sociální síti Weibo (čínský klon Twitteru, jenž je v Číně zakázán) propagační leták s nápisem “Think Big”, ze kterého vyplývá, že v pondělí 2. září oznámí “něco velkého”.

Propagační leták Meizu Propagační leták Meizu

Z dříve uvolněných informací můžeme tušit, jaký nový smartphone značky Meizu bude: měl by mít displej s úhlopříčkou větší než pět palců (pravděpodobně 5,1″, možná i 5,5″), rozlišení 1920 x 1080 (Full HD), 13Mpx fotoaparát a 32, 64 či 128 GB interního úložiště. Z hlediska hardware je očekáván osmijádrový procesor Samsung Exynos Octa 5 a 2 GB operační paměti.

Takto údajně bude vypadat Meizu MX3 Takto údajně bude vypadat Meizu MX3

Kromě toho poskytne vylepšené podání zvuku a upravený Android 4.2 s názvem Flyme OS 3. Zajímavostí má být podsvětlené tlačítko [Domů] a velmi tenké tělo (podle dosavadních informací bude přístroj zřejmě vysoký 139,9 mm, 70,9 mm široký a jen osm milimetrů tenký). Firma již dříve ujistila, že i přes větší úhlopříčku bude nový telefon Meizu překvapivě pohodlný a ergonomický.

Takto údajně bude vypadat Meizu MX3 Takto údajně bude vypadat Meizu MX3

Redaktoři serveru MobilTelefon, kteří dělali rozhovor s vedením firmy, ale upozorňují, že byli v kontextu s očekávanou novinkou upozorněni, že ji nemají nazývat “MX3”. Musíme se nechat překvapit, pod jakým názvem nakonec bude nový telefon představen.

Zdroje: MobilTelefon, iDownloadBlog, Ubergizmo, UnwiredView, Android Community a TDG.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)