Meizu MX3: Jak vypadá čínská bestie s Exynosem 5 Octa a 2GB RAM?

meizu-logo

Společnost Meizu není mimo čínský trh příliš známá, ale vězte, že tamější trh vítá zařízení s touto značkou s velkými ovacemi. Již model M9 si zasloužil pozornost celého světa a poslední prodávaný, Meizu Mx2, zrovna tak. Nyní víme, že se chystá další telefon z řady MX. Na internet se dokonce dostala podoba tohoto zařízení a stejně tak některé specifikace. Jako v případě předchozího modelu si nemůžeme pomoci – vždyť to opět připomíná iPhone! Výrobce se tím ale nejspíše příliš netají, čemuž by odpovídala také grafická nadstavba systému Flyme 3.0, která opět připomíná prostředí iOS. A jak tedy nový model vypadá?

meizu_mx3_leaked_image_01-529x700 meizu_mx3_leaked_image_02-519x700

Po stránce hardwaru to rozhodně nebude žádné šidítko. Dostane totiž 8jádrový procesor Exynos 5 Octa  a 2GB RAM paměť. A displej? Ten povýšil na 5,1 palce a dostane Full HD rozlišení, takže se můžeme těšit na jemnou podívanou. Fotoaparát se chlubí 13 MPx, ale zatím nevíme, jak na tom s finální kvalitou fotografií vlastně bude. Velikost vnitřní paměti zatím neznáme, ale po vzoru předchozího modelu by se mohl prodávat ve všech variantách (16/32/64 GB).

Pokud se Meizu nerozhodne expandovat mimo své domácí trhy, český zákazník se bude muset trochu snažit, aby se k přístroji dostal. Nic však není nemožné.

zdroj: androidheadlines.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)