Meizu MX3: fotografie telefonu a video pořízené tímto mobilem

meizu_mx3_ico

Již v pondělí 2 září v Pekingu společnost Meizu představí svůj nový smartphone – MX3. Výrobce opatrně probouzí zájem o nové informace, takže například včera zveřejnil na webu působivé propagační video, pořízené právě fotoaparátem tohoto telefonu.

Video bylo původně zveřejněno na čínském serveru, kde je nyní ovšem nedostupné. Na Youtube je pouze níže prezentovaná nahrávka nevalné kvality.

Meizu MX3 video sample – Meizu MX3 Think Big Launch Promo

Meizu MX3 video sample - Meizu MX3 Think Big Launch Promo

Podle dosavadních informací bude mít Meizu MX3 fotoaparát s rozlišením 13 Mpx a snímačem Exmor RS, kterým disponuje například Sony Xperia Z. Jednou z výhod této technologie by měly být kvalitnější snímky i při zhoršených světelných podmínkách. Kolují ale také zvěsti, že by MX3 mohl mít až 20Mpx fotoaparát. V dřívějším rozhovoru jeden z manažerů Meizu ale prohlásil, že v MX3 bude novější technologie fotoaparátu než v Xperii Z.

Včera se také objevily uniklé fotografie, na kterých si můžeme Meizu MX3 prohlédnout. Jestliže jsou snímky pravé, pak můžeme konstatovat, že se MX3 bude silně podobat předchozímu MX2. I přes větší rozměry prý bude nový smartphone pohodlnější do ruky.

Meizu MX3 Meizu MX3

Meizu MX3 Meizu MX3

Meizu MX3 Meizu MX3

Rozměry 139,1 x 72,1 x 9,4 mm jsou velmi podobné Samsungu Galaxy S4 (ten měří 136,6 x 69,8 x 7,9 mm), zatímco MX2 má rozměry 124,9 x 64,9 x 10,2 mm. Velikost obrazovky MX3 prý bude 5,07″. Grafická nadstavba Flyme OS 3.0 pak přinese ovládání gesty.

Meizu MX3 Meizu MX3

Meizu MX3 Meizu MX3

Zdroje: MobilTelefon a MobilTelefon.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)