Meizu MX2 bude oficiálně představen 27. listopadu (+uniklé obrázky)

meizu_mx2_ico

Meizu MX2, nástupce původního modelu MX, byl dosud zahalen rouškou tajemství, kterou až koncem minulého týdne poodkryla pozvánka na konferenci, jež se bude konat v Pekingu. Vězte tedy, že termín oficiálního oznámení MX2 je úterý 27. listopadu 2012. Kromě toho uniklo také několik obrázků.

Pozvánka na představení Meizu MX2 Pozvánka na představení Meizu MX2

Původní spekulace tvrdily, že novinka přijde se 4,4palcovým displejem s rozlišením 1280 x 800 (Meizu MX má obrazovku s rozlišením 960 x 640 bodů). Proti dosavadnímu modelu je znatelný odklon od snahy za každou cenu kopírovat iPhone, zaujme například absence jakýchkoli senzorových či mechanických tlačítek pod displejem.

Meizu MX2 Meizu MX2

Předpokládané technické parametry vypadají velmi dobře:

  • Procesor: čtyřjádrový Samsung Exynos 4412 na 1,6 GHz (stejný, jako má Samsung Galaxy Note II)
  • Operační paměť: 2 GB
  • Interní paměť: 64 GB
  • Fotoaparát: 8 Mpx
  • Baterie: 1930 mAh
  • Operační systém: Android 4.1 Jelly Bean
Meizu MX2 Meizu MX2

Datum zahájení prodeje bude pravděpodobně sděleno při oficiálním uvedení, nicméně lze předpokládat, že MX2 se začně prodávat v lednu. Bohužel pro nás je jen minimální pravděpodobnost, že by se zařízení objevilo i na jiném než čínském trhu.

Pozvánka na představení Meizu MX2 Pozvánka na představení Meizu MX2

Zdroje: Android Soul a GSM Arena.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)