mDevCamp 2013: Největší česko-slovenská konference pro mobilní vývojáře

0511_02

Mobilní aplikace jsou pro vývojáře stále přitažlivější – především kvůli tomu, že i z domova může šikovný programátor vytvořit aplikace, které se dostanou k milionům uživatelů po celém světě.

Pokud chcete proniknout do hlubin vývoje aplikací a her pro Android, iOS nebo Windows Phone, podívat se na odvrácenou stranu mobilních platforem nebo zjistit, jak na aplikacích vydělat opravdové peníze, navštivte mDevCamp 2013 – konferenci navazující na velmi úspěšný předchozí ročník s návštěvností přesahující 300 vývojářů ze všech koutů České republiky i Slovenska.

acer_logo_x0.jpg04

Připraven je celodenní program rozdělený do tří sálů, který bude doslova nabitý zajímavými speakery a přednáškami. Tešit se můžete například na povídání o tom, jak se vyvíjí aplikace u slavných Madfinger Games, v podání Petra Benýška, David Vávra (Inmite) povypráví o vývoji pro Google Glass, Jan Ilavský a Vladimír Hrinčár (Hyperbolic Magnetism) představí blok o frameworcích pro vývoj mobilních her. Nahlédneme na pokročilá témata z vývoje pro iOS pohledem Roberta Vojty (Tapmates), nebo zkušenosti s monetizací nezávislých Android aplikací Tomáše Hubálka. Chybět nebude ale ani blok o přístupnosti mobilních aplikací napříč platformami, povídání Radka Pavlíčka, Daniela Kuneše (BIGLauncher) a dalších. A to ještě zdaleka není vše, nekolik dalších hvězdných speakerů bude na webu zveřejněno v průběhu nadcházejících týdnů.

Konference se odehraje v sobotu 25. 5. 2013 v Praze, předprodej vstupenek bude zahájen už v průběhu příštího týdne. Chcete-li být mezi prvními, kdo se o předprodeji dozví, registrujte se na webu mDevCamp.cz do newsletteru.

24 25

Pořadatelem konference je společenost Inmite, hlavními partnery konference mDevCamp 2013 jsou Google ČR a Nadace Vodafone Česká republika. Hlavními mediálními partnery jsou portály SvetAndroida.cz a Zdroják.cz.

mDevCamp 2013 v bodech

  • kdy – 25. 5. 2013
  • kde – Thákurova 9, Praha 6 – Dejvice (= naproti NTK, nová moderní budova)
  • co – celodenní program rozdělený do tří sálů, který bude doslova nabitý zajímavými speakery a přednáškami o vývoji mobilních aplikací a her

27 30

21 51

Další materiály:

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)