Máte tablet A500/A501 bez aktualizace na ICS? Acer nabízí řešení

iconia_tab_update

Pokud jste majiteli tabletu Acer Iconia Tab A500 nebo A501 a ještě vám nedorazila oficiální aktualizace na nejnovější verzi Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich (psali jsme zde), zbystřete. Standardně by se měla tato aktualizace uživatelům nabídnout automaticky, zdá se ale, že v některých případech systémové zjišťování aktualizací nefunguje správně. Acer proto v Obchodu Play aktualizoval aplikaci ICONIA TAB Update Enhancement, která by měla dostupnost OTA (over the air) aktualizace ověřit bez problémů a umožnit vám tak stáhnout instalaci hned, jak bude dostupná.

Máte-li tedy stále na svém tabletu Honeycomb 3.x, stáhněte si (resp. aktualizujte, pokud ji už máte předinstalovanou) následující aplikaci (a podělte se s námi v diskuzi, zda pomohla a ICS se vám nabídlo):

ICONIA TAB Update Enhancement
Acer Inc.
Verze 2.2.120307.3 (19. 3. 2012)
Velikost 1 011 kB
3.0+


Zdarma

Acer k instalace také sepsal podrobný návod a natočil video (ačkoliv vy víte, že vám stačí kliknout ve výše uvedené tabulce na Zdarma nebo QR kód a poté z webového Obchodu Play obyčejně nainstalovat. Návod je tak zjevně cílen na uživatele, kteří vidí Android Market/Obchod Play poprvé v životě ;)).

http://youtu.be/7B_IOBLGNws

Zdroj: Tablified Apps

Roman Nepšinský
O Autorovi - Roman Nepšinský

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)