Malý dárek z redakce: Svět Androida jako tapeta do vašeho telefonu a počítače

background 1920×1080 – mini

Patříte mezi ty, kteří mají rádi pěkné věci a upravují si telefon k obrazu svému? My ano. Často si měníme tapetu na ploše, aplikace, kryty, tak aby to našemu telefonu dodalo šmrnc a odráželo naší osobnost . Svět Androida vám chce být blíže, a proto nás napadlo, že se pokusíme ztvárnit Svět Androida, jak ho vidíme my v redakci. Líbí se vám?

Svět Androida je tady pro vás, ne jenom jako webový portál, ale nově i jako tapeta na plochu počítače, vašeho telefonu a tabletu. Jak vidíte Svět Androida vy? Nebojte se s námi podělit o své nápady, ty nejlepší z nich zakomponujeme do naší tapety. Pokud ovládáte některý z vektorových nebo rastrových editorů, tak nám neváhejte nápady poslat do redakce (info@svetandroida.cz). Každý nápad je vítán.

Největší radost a odměnou nám bude, když si tapetu nastavíte do svého telefonu či počítače a budete jí každý den používat. Pokud by se vám tapeta líbila úplně nejvíc a rozhodli jste se dát tomuto článku “Like”, nebo “Googlí” +1, vypustíme do světa ještě jednu verzi tapety  “Svět Androida v noci” a prozradíme vám návod, jak je automaticky střídat podle toho zdali je venku den, nebo noc (stačí 100 jakýkoliv pozitivních reakcí).

 

Jsme rádi, že nás podporujete. Vaše redakce Svět Androida.

wallpaper nahled

 

Tapetu v plném rozlišení stahujte zde

background 1920x1080 - mini

Atomcz
O Autorovi - Atomcz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikaci Svět Androida

Proč (ne)vypnout aplikaci Svět Androida?

Zprávičky Petr Mišák Petr Mišák
6 min. uložit na později

Komentáře (49)