LiveWallpapers.org: živé tapety pro Android přehledně

Hlavní stránka webu LiveWallpapers.org

Čtenář Ondřej Procházka nás upozornil na server LiveWallpapers.org, kde naleznete stovky “živých” tapet pro váš telefon. Webové stránky přitom fungují jako katalog s propojením na Android Market, takže nebudete potřebovat žádnou specializovanou aplikaci, ani nemusíte stahovat soubory z neoficiálních či dokonce podezřelých zdrojů (nemluvě o nutnosti povolení instalace odjinud než z Marketu).

Kromě roztřídění tapet do kategorií jako jsou sport, hry, vesmír, zvířata, zábava, technologie, a další, je největší přidanou hodnotou katalogu video s náhledem, jak ta která tapeta vypadá “v akci.” Předejdete tak případnému zklamání z instalace “zajíce v pytli.”

Hlavní stránka webu LiveWallpapers.org

Hlavní stránka webu LiveWallpapers.org

Součástí každé stránky je dále stručný popis, hodnocení uživateli serveru LiveWallpapers.org, informace o ceně a odkazy, které můžete poslat do sociálních sítí.

O tapetě, která vás zaujme, se dozvíte prakticky vše

O tapetě, která vás zaujme, se dozvíte prakticky vše

Samostatné sekce jsou věnovány nejlépe hodnoceným a oblíbeným tapetám.

Vybranou animaci lze stáhnout přes QR kód, odkaz, který si necháte poslat na e-mail, nebo skrze přímý link na Android Market.

Ondřeji Procházkovi za jeho tip děkujeme a věříme, že zaujme i vás. Budeme rádi, když se v diskuzi pod článkem podělíte o zkušenosti a třeba nám dáte tip na nějakou naprosto neodolatelnou tapetu :).

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

S překonanou čtyřicítkou je s náskokem nejstarším členem redakce :-). Před několika lety hypoteticky vymyslel operační systém svých snů, aby následně zjistil, že přesně na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Blue Skies Live Wallpaper

SvětAndroida doporučuje: 17x živé tapety

Aplikace Karel Kilián Karel Kilián
6 min. uložit na později
tapety_ico

Čtenáři doporučují: 19x živé tapety

Aplikace Karel Kilián Karel Kilián
17 min. uložit na později
tapety

Čtenáři doporučují: 13 živých tapet

Aplikace Karel Kilián Karel Kilián
12 min. uložit na později

Komentáře (7)