LG představí svůj vlajkový model až v červnu. První detaily se odhalily

vlajkovy model LG

Podle včera zveřejněné zprávy by se mohl odložený vlajkový model LG představit v červnu 2018. Kódové označení tohoto telefonu je Judy. Jeho specialitou by měl být displej s novou technologií MLCD+.

Vlajkový model LG by měl nabídnout úsporný displej

Chystaný telefon od LG by měl mít displej o velikosti 6,01 palce. Zajímavé je na tom, že nepůjde o AMOLED nebo IPS displej, místo toho se měla korejská společnost rozhodnout využít tzv. MLCD+ displej, který má mít oproti jiným technologiím displeje hodně vysokou svítivost a má být hlavně úsporný. Oproti klasickému IPS displeji až 35 procent.

mobilni divize lg Poslední vlajkový model LG

Pod kapotou má být Snapdragon 845, který má doplnit 4 GB RAM a 64GB úložiště. Takže by se neměl opakovat minulý rok, kdy LG vydala vlajkovou loď se starším čipsetem. Na zadní straně má být duální fotoaparát, který má mít dvakrát 13 MPx a světelnost f/1,6. Chybět by neměla ani certifikace IP68 a stereo reproduktory.

Těšíte se na chystaný vlajkový model LG?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)