LG V40 bude mít 5 fotoaparátů i výřez. První rendery ukazují vlajkový model LG

lg v40 rendery

Společnost LG s novým vedením mobilní divize změnilo strategii ve vydávání telefonů. Vidět to jde dobře na řadě LG V, která již tento rok dostala dva nové modely, které se ale liší minimálně. Celkově tak existuje LG V30, LG V30S ThinQ a LG V35 ThinQ. První opravdový nástupce LG V30 se chystá až na podzim, a to přímo LG V40 ThinQ a právě k němu jsme se nyní dozvěděli nové informace, včetně renderů.

LG V40 ThinQ nabídne 5 fotoaparátů i výřez v displeji

Na první pohled rendery ukazují, že LG V40 ThinQ nebude mít výřez. Když se ale podíváte blíže, uvidíte, že je pouze softwarově schovaný a ve skutečnosti tento chystaný telefon výřez má. Důkazem jsou například hodiny na pravé straně. Obecně má ale telefon hodně tenké rámečky, na to, co jsme u Android telefonů zvyklí. Jak už ukázaly dřívější úniky, LG V40 bude mít celkem 5 fotoaparátů. Na přední straně je to duální selfie kamera, zadní strana pak má tři fotoaparáty podobně jako Huawei P20 Pro. Jeden z objektivů bude širokoúhlý, přesně jak jsme u LG telefonů zvyklí.

lg v40 design

Čtečka otisků prstů se také nachází na zadní straně. Nechybí ani speciální tlačítko pro aktivaci Asistenta Google a skleněné tělo telefonu. Potěší to, že zůstává 3,5mm audio konektor. O výkon se má starat Snapdragon 845. Zajímavé to bude u displeje, zatímco řada LG V používá P-OLED, poslední vlajková loď LG G7 má IPS displej.

Jak se vám líbí design chystaného telefonu LG V40 ThinQ?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)