Vylepšená verze LG V30 se ukáže na MWC. A to se speciálním fotoaparátem

lg v30 specialni fotoaparat

Za dva týdny začíná MWC, a nakonec na něm nebude chybět ani LG s nějakou zajímavou novinkou. Původně se plánovalo, že se zde představí LG G7. Několik týdnů už ale víme, že se tak nestane. Nyní korejská společnost oznámila, že přiveze do Barcelony vylepšenou verzi LG V30.

Vylepšený model LG V30 nabídne chytrý fotoaparát

Jedna z novinek, se kterou by měl nový telefon od LG přijít, je chytrý fotoaparát a speciální Voice AI, která umožní, aby uživatelé mohli používat exkluzivní příkazy přes Asistent Google. Týkají se hlavně fotoaparátu. Celkem 23 příkazů již bylo představeno minulý rok, dalších 9 bylo představeno letos. Níže naleznete několik příkladů:

  • Panoramic Photo (panoramatická fotografie)
  • Food Photo (fotografie jídla)
  • Slow-Motion Video (zpomalené video)
  • AI Cam Search (vyhledávání obrázků)
  • Code Scanning (skenování kódů)

 

lg v30 fotoaparat

Kromě využití Vision AI pro rozpoznávání obrázků a fotek, bude také LG používat strojové učení založené na 100 milionech fotografií, ze kterých si pak telefon bude brát doporučené nastavení pro různé scény. Jak vidíme, tak LG zatím ukázalo hlavně softwarové změny, na ty hardwarové si pravděpodobně musíme počkat až na veletrh MWC, který se koná na konci února.

Těšíte se na vylepšený telefon LG V30?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (7)