LG Optimus L5 k nám dorazí v září

lg-optimus-l5

Společnost LG představila na únorovém veletrhu MWC 2012 novou řadu L, která čítá tři modely. Prostřední z nich, Optimus L5, dorazí na náš trh v září letošního roku za sympatickou cenu 5 000 Kč. Za tuto cenu dostane majitel přístroje 4palcový displej s rozlišením 320 x 480 pixelů, jednojádrový procesor Snapdragon S1 na frekvenci 800 MHz, 512 MB RAM, 4GB interní úložiště s možností rozšíření pomocí MicroSD karet a NFC.

V přístroji nechybí systém Ice Cream Sandwich a nově také uživatelská nadstavba QuickMemo. Fotografie může uživatel zachytit pomocí 5MPx fotoaparátu s LED bleskem a automatickým zaostřováním.

„LG Optimus L5 bude vyvážený telefon, který nabídne kombinaci stylového designu, kvalitního displeje, výkonu, výdrže baterie a také ceny, díky které bude telefon velmi atraktivní. L5 doplní stylovou řadu L-Style, která je na českém trhu prozatím zastoupena modely L3 a L7,“ říká Martin Malý, tiskový mluvčí společnosti LG Electronics CZ.

[aps_product_sz image=”https://www.svetandroida.cz/wp-content/plugins/sz-catalog-extend/catalog-default.png” title=”Katalog Android zařízení” subtitle=”Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání…” desc=”Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.” button=”Zobrazit katalog”]

 

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (12)