LG Optimus G2 se vyšvihnul v AnTuTu. Dosáhl skoro 30 tisíc

G2-590×330

Nová vlajková loď společnosti LG, model Optimus G2, pomalu klepe na dveře oficiálního představení a dává o sobě opět vědět. V databázi testovacího nástroje AnTuTu se objevilo zařízení s kódovým označením LG-D802, pod kterým by se měl připravovaný nástupce Optima G skrývat. Skóre je to výborné – skoro 30 000 bodů v AnTuTu dokazuje, že Snapdragon 800 uvnitř přístroje bude silnou zbraní. Optimus G2 se se svou výbavou stane jedním z nejvýkonnějších přístrojů světa a bude čekat na své konkurenty, co představí světu.

LG-G2-benchmark

LG Optimus G2 by měl být představen již příští týden ve středu (7. srpna/Augusta), protože si na tento den rezervovala společnost LG tiskovou konferenci a již z názvu Great 2 Have You se dá usuzovat, že půjde o představení nové vlajkové lodi.

Pozvánka LG na 7. srpna Pozvánka LG na 7. srpna

Podobu zařízení jsme již několikrát spatřili a vypadá to, že se navigační klávesy přesunuly do zadní části zařízení. To je nezvyklé a uvidíme, s jakým ohlasem se přístroj u zákazníků setká.

Specifikace

  • displej: 5,2″ s Full HD rozlišením
  • procesor: 4jádrový Snapdragon 800
  • RAM: 3 GB
  • fotoaparát: 13 MPx
  • OS: Android 4.2.2

zdroj: androidauthority.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)