LG Optimus G2 – co uniklo z továrny? Návrat navigačních kláves? (video)

lg-opt-g2-2

O novém modelu společnosti LG – Optimu G2 – vás informujeme dlouho dobu a již před dvěma měsíci jsme znali podobu tohoto přístroje díky snímkům, které se dostaly do virtuálního světa internetu. Nyní se k nám dostávají další snímky a video, které ukazují přístroj v celé své kráse a co víc – prozradily i zadní část přístroje. Není sice žádným překvapením, že záda přístroje zdobí objektiv kamery či LED blesk, ale zároveň zde spatřujeme jednu novinku – navigační klávesy. Vypadá to tedy, že při ovládání přístroje nemusíte používat pouze plochu kapacitního displeje, ale nově pomohou také navigační klávesy, které by mohly usnadnit zejména pohyb v menu. A to není vůbec na škodu.

  lg-opt-g2

lg-opt-g2-2

lg-opt-g2-3

Zároveň vidíme na videu i krátké seznámení se systémem Android a nadstavbou od LG.

http://youtu.be/xRtCJmcw-6A

A co více víme o tomto přístroji? Pyšnit by se měl 5,2palcovým displejem s velmi úzkým rámečkem a Full HD rozlišením, pohánět by jej měl velmi výkonný Qualcomm Snapdragon 800, kterému sekunduje 2GB RAM paměť. Nezklame ani fotoaparát, který nabídne 13 MPx.

Zároveň také víme, že zařízení spatří oficiálně světlo světa 7. srpna do New Yorku, o čemž jsme vás již informovali.

Vypadá to velmi dobře a LG se velmi snaží získat zpět své zákazníky, které odradilo zejména špatnou podporou. Zatím se to celkem daří.

Těšíte se na nový přístroj od LG?

zdroj: androidcentral.comandroidheadlines.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)