LG Optimus G2 a Optimus L9 II budou představeny 7. srpna

Optimus-G2

Nová vlajková loď, Optimus G2, by měla být představena již 7. srpna v New Yorku a rozhodně se máme na co těšit. Jako jeden z prvních přístrojů bude totiž nový smartphone od LG pohánět čtyřjádrová bestie Snapdragon 800 od Qulacommu. Právě Snapdragony patří nyní k tomu nejvýkonnějšímu, co se může v mobilním přístroji objevit. Nynějším modelem Snapdragon 600 je vybaven například HTC One, Samsung Galaxy S4 či Xiaomi Mi2S. Osmistovkový Snapdragon poběží na frekvenci 2,3 GHz a doplňovat jej bude také velmi výkonný grafický akcelerátor Adreno 330.

G2 se zařadí po bok přístrojů s 5″ Full HD displejem a nebude chybět ani 2GB RAM paměť, 13MPx fotoaparát či Android 4.2.2.

LG-G2

Nesmíme zapomenout ani na další přístroj, který v toto datu spatří světlo světa. Je jím nástupce velmi úspěšného telefonu Optimus L9. Druhá generace tohoto přístroje přijde opět s 4,7″ displejem, polepší si však s rozlišením – nyní dostane 1280 x 720 pixelů. Přístroj bude pohánět dvoujádrový procesor Snapdragon 400, který nabízí dostatek výkonu. Nebude chybět ani technologie NFC či Android 4.1.2.

lg-optimus-l9-ii-116173

zdroj: phonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (0)