LG nabídne oficiální nástroj pro odemykání bootloaderu

nexus-4-bootloader

Systém Android se chlubí obrovskou komunitou vývojářů, která dokáže vytvořit spoustu neoficiálních modifikací systému. Při nahrávání nové ROM či jiných modifikací ovšem často narazíme na zamčený bootloader, který je potřeba nejprve odemknout. Tento krok je u telefonů různých značek rozdílný, někdy složitý a hlavně při něm může dojít k poškození přístroje. Někteří výrobci (například HTC) již nabízí oficiální nástroje k odemčení, které vás sice upozorní na ztrátu záruky, ale jsou bezpečné. Nově o sobě dává vědět také společnost LG, která již brzy nabídne oficiální nástroj pro odemčení bootloaderu u svých telefonů. Zatím bohužel není známo, kdy se této aplikace dočkáme ani které přístroje budou podporovány.

Současný vlajkový model LG G3 Současný vlajkový model LG G3

LG se daří

Společnosti LG se v poslední době velmi daří – prodeje stoupají a toto ohlášení další růst určitě podpoří. O růst popularity se zasloužily především telefony LG G2 a LG G3, které jsou nejen u nás velmi populární.

zdroj: phandroid.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (17)