LG oznámilo, kdy model G6 obdrží aktualizaci na Android Oreo

model G6 android oreo

Majitelé LG V30 již v některých částech světa obdrželi aktualizaci na Android Oreo. Se starší vlajkovou lodí LG G6 už to není tak dobré, v říjnu se objevil benchmark LG G6 s Androidem 8 Oreo, na konci minulého roku se objevil betatest v Číně. Nyní jsme se dozvěděli, kdy se Oreo objeví v Evropě pro model G6.

Model G6 od LG obdrží Oreo v první polovině roku 2018

Podle oficiální stránky italského LG se aktualizace objeví v první polovině roku 2018. To bohužel znamená, že v nejhorším případě se aktualizace vydá až na konci června. To je poměrné reálné. Několikrát v minulosti už jsme mohli vidět slíbenou aktualizaci, která vyšla poslední možný den.

LG G6

Dále je také jasné, že se aktualizace neobjeví dříve než na konci března. Italské zastoupení následně dodalo na Twitteru, že vyjde někdy mezi dubnem a červnem. Zároveň s LG G6 se oznámilo i to, že na model V30 se objeví v Evropě aktualizace ještě v prvním čtvrtletí tohoto roku. Problém s tímto modelem je ale v dostupnosti.

Mělo by se ale blýskat na lepší časy. Nové vedení mobilní divize udělalo už několik radikálních kroků, kdy naposledy měl šéf LG dokonce zrušit vývoj vlajkového modelu “LG G7” pár týdnů před dokončením. Dále například mění vydávání telefonů. Jsme tak zvědaví, jak si v budoucnu poradí s aktualizacemi.

[aps_product_sz id=”433747″]

[aps_product_sz id=”449444″]

Myslíte si, že s novým vedením přijdou i rychlejší aktualizace?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)