LG G7 ThinQ: Nové informace odhalují téměř celý telefon

telefon lg g7 thinq

Na internetu se objevily nové informace ohledně telefonu LG G7 ThinQ. A to od názvu, až po samotné specifikace. O mnohých již víme delší dobu a díky tomu už se chystaná vlajková loď LG začíná pěkně rýsovat. A to i když to korejská společnost nyní trochu komplikuje.

LG G7 ThinQ má mít RGBW displej, výřez a také duální fotoaparát s 16 MPx

Informace ohledně nového vlajkového modelu LG jsou trochu zamotané, což je způsobeno hlavně změnami ve vedení mobilní divize LG. Už dříve jsme se dočkali několika oznámení, a to třeba o změně názvu telefonu, nebo odložení představení, a to pár týdnů před veletrhem MWC. Nakonec ale za zavřenými dveřmi novinku ukázala.

lg g7 thinq

S tím, jak se blíží představení, to už ale s informacemi, úniky a spekulacemi vypadá mnohem lépe. Například pokud jde o název, tak by neměl být tak radikálně změněn, jak se předpokládalo. Evan Blass dnes zveřejnil informaci o tom, že nový vlajkový model se bude nazývat LG G7 ThinQ. Právě označení “ThinQ” by mělo nově znamenat, že jde o vlajkovou loď společnosti, jinak to také znamená, že telefon je vybaven “pokročilou” umělou inteligencí. Už dříve jsme tohle označení mohli vidět u LG V30 ThinQ.

Pokud jde o specifikace, tak novinka má mít M+ LCD displej s RGBW panelem. Tento panel by měl být až o 35% šetrnější. Nejedná se o přelomovou novinku, nicméně použití RGBW panelu jsme u telefonů zatím nemohli vidět. Na přední straně telefonu se také bude nacházet výřez v displeji. Velikostně by měl mít displej 6 palců a poměr stran 19:9.

LG G7: 360 render EXCLUSIVE | Mr. Phone

LG G7: 360 render EXCLUSIVE | Mr. Phone

Pokud jde o zpracování telefonu, tak by mělo jít o dnes standardní kombinaci kovu a skla. O výkon se bude starat Snapdragon 845 s 4GB RAM a 64 GB úložištěm, případně s 6GB RAM a 128GB vnitřní pamětí. Chybět by neměl ani 3,5mm jack, nebo odolnost proti vodě a prachu. Podobně jako Samsung Galaxy telefony, i tato novinka by měla mít speciální tlačítko pro aktivaci umělé inteligence.

Pokud jde o zadní stranu, tak má mít duální fotoaparát s 16 MPx a světelností f/1.5, čímž by tak měla novinka dorovnat Galaxy S9. Neví se ale, jestli bude mít i variabilní clonu. Stejně tak neznáme kapacitu baterie. Představení této novinky se očekává na přelomu dubna a května. Do prodeje by novinka měla jít v domovské zemi v polovině května, později pak přijde i do zbytku světa.

Jak se vám zatím zamlouvá LG G7 ThinQ?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (1)