LG G7 ThinQ přichází na český trh: Cena zatím moc nepotěší

lg q7 thinq cena cz trh

Korejská společnost LG představila svůj vlajkový model pro rok 2018 teprve na začátku května. Nyní ale přichází dobrá zpráva, tento telefon se oficiálně podívá i na náš trh, přesné datum ještě není známo. Alespoň cena LG G7 ThinQ už byla odhalena.

LG G7 ThinQ bude stát v Česku 21 690 Kč

Časy se mění, ještě před pár lety jsme si určitě nemysleli, že dostupnost vlajkového modelu LG na našem trhu bude nějaká “velká” zpráva. Korejské společnosti se ale na mobilním trhu nedaří navázat na úspěchy minulosti. Už dříve se oznámilo, že evropský trh je pro mobilní divizi LG až druhotný a budou se více soustředit na Asii a Ameriku.

lg g7 thinq mobil

I díky tomu dlouho dobu nebylo vůbec jasné, jestli se oficiální cestou bude LG G7 ThinQ prodávat na našem trhu. Včera naštěstí přišlo potvrzení pomocí tiskové zprávy. Přesné datum, kdy se bude telefon prodávat na našem trhu, není známé. Cena telefonu byla stanovena na částku 21 690 Kč.

To je poměrně hodně. Už při představení jsme psali, že telefon nemá žádnou funkci nebo prvek, se kterým může LG tento telefon dokázat prodat za stejnou cenu jako konkurence. Parametry a specifikace má takové, aby mohl konkurovat nejlepším TOP telefonům. To ale v roce 2018 nemusí stačit. Na druhou strany jsme také tipovali, že LG zpočátku nasadí vysokou cenu.

LG G7 thing predstaveni

Přesně to se stalo a pokud se něco u LG telefonů opakuje, tak je to právě vysoko nasazená cena, která půjde velmi rychle dolů. A právě nízká cena by mohla být za pár měsíců hlavním tahákem tohoto telefonu. Více informací o tomto telefonu můžete najít v našem představení LG G7 ThinQ.

[aps_product_sz id=”491618″]

Co říkáte na cenu LG G7 ThinQ? Myslíte si, že půjde brzy dolů?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (8)