Nové rendery ukazují telefon LG G7 v plné kráse. Výřez v displeji nebude chybět

telefon lg g7 design

Vývoj telefonu LG G7 měl být restartován a celá řada přejmenována. To potvrdil i mluvčí společnosti. Jenže z nějakého důvodu LG ukázalo jedné redakci na veletrhu MWC model G7. K dispozici bylo v tu dobu jen nekvalitní video a fotografie. To se ale teď mění, na internet totiž unikly kvalitní rendery, které ukazují telefon LG G7 v plné kráse.

Telefon LG G7 pravděpodobně přijde i s trendem roku 2018

Stejně jako na videu z MWC, i na nových renderech můžeme vidět výřez v displeji, který velice pravděpodobně chystá většina výrobců telefonů. Přitom ale většinou nejde o zcela identické kopie iPhone X. Ten má totiž na spodní straně opravdu minimální rámeček, který téměř nejde vidět. Většina jiných telefonů s výřezem v displeji má ale poměrně velkou “bradu”, takže výřez trochu postrádá smysl.

Na zadní straně LG G7 by se měl nacházet duální fotoaparát, který by měl mít jiné umístění než předchozí telefony LG. Pod ním se pak nachází čtečka otisků prstů. Pokud jde o specifikace, tak právě z dříve zveřejněného videa z MWC víme o tom, že telefon má mít 6 palců velký displej s rozlišením 3120 x 1440 pixelů, Snapdragon 845 a až 6 GB RAM / 128 GB úložiště. Představení tohoto či jiného vlajkového modelu LG se očekává ještě do léta 2018.

Jak se vám líbí LG G7 na těchto renderech?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)