LG na MWC ukázalo vlajkový model G7. Nikdo ale neví proč

lg G7 mwc

Už několik týdnů před veletrhem rozhodlo nové vedení mobilní divize LG, že jejich chystaný model G7 se přepracuje, nebude se vůbec nazývat LG G7 a oznámí se až za několik měsíců. Z nějakého důvodů jej ale korejská společnost přivezla na veletrh MWC a izraelskému webu Ynet jej ukázala. Není vůbec jasné, proč tak učinila, obzvlášť pokud by mělo jít o telefon, který byl zrušen. Každopádně níže se můžeme podívat na to, co společnost chystala a možná také v upravené verzi i chystá odhalit za pár měsíců.

LG G7 má výřez v displeji jako iPhone X

Pokud jde o novinky ohledně nového vlajkového modelu, tak je hodně těžké předpovídat co bude. Podle posledních informací má nový vlajkový model LG kódové označen Judy, na videu níže je však LG G7 s kódovým označením Neo. To značí, že půjde o předchozí chystaný model. Proč se jej ale LG rozhodlo ukázat, není jisté. Každopádně má poměrné zajímavé specifikace. Ty zahrnují například 6 palců velký OLED displej s rozlišením 3120 x 1440 pixelů a samozřejmě i výřezem, což bude pravděpodobně velký trend tenhle rok.

LG G7 Preview – G-rafa.co.il

LG G7 Preview - G-rafa.co.il

O výkon se stará Snapdragon 845, dále má 4 nebo 6 GB RAM, 64 či 128 GB paměti. Duální fotoaparát se 16 MPx, clonou F/1.6 a F/1.9. Na přední straně pak 8 MPx selfie kamera. Baterie by měla mít kapacitu 3 000 mAh. Zajímavý je také poměr stran displeje, který měl být 19,5:9. Mezi dalšími funkcemi se dá najít prostorový DTS-X zvuk a funkce “boom box”. Která přidá hudbě více basů, pokud je telefon položený na nějakém povrchu. Bude rozhodně zajímavé sledovat, s čím LG nakonec přijde, tyto specifikace nejsou vůbec špatné. Do vlajkového modelu v roce 2018 se už nedá vměstnat mnoho vylepšení, než se ukázalo u tohoto LG G7.

Jak by se vám líbil LG G7 v této formě?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (3)