LG G3s: Přijďte si vyzkoušet menší TOP model již tuto sobotu

lg-g3s-product

Komerční článek

Půl roku po představení své nové vlajkové lodi z oblasti mobilních telefonů představilo LG jeho menší, ale stejně šikovnou verzi: G3 s. Stejně jako G3 má stylový design s kovovým vzhledem a umístění tlačítek na zádech telefonu. Další tlačítka byste hledali marně – místo hardwarových najdete jen ta softwarová.

Menší, ale ne úplně malý

Oproti G3 má G3 s o půl palce méně, tedy 5“ uhlopříčku. Rozlišení 1280 x 720 pixelů a IPS technologie nabízí kvalitní HD displej, který je dobře viditelný z různých vzdáleností i úhlů pohledu. K dispozici jsou i technologie KnockOn a KnockCode, které příjemně usnadňují a zrychlují odemykání telefonu. Zároveň představují velmi kvalitní způsoby zabezpečení.

G3 Beat_Wine_1 G3 Beat_Wine_2

Čtyřjádrový procesor Snapdragon 400, 1,2 GHz, 1 GB RAM, 8 GB interní paměti a Android verze 4.4.2. Kromě toho telefon podporuje jak síť LTE, tak technologii NFC.  Baterie s kapacitou 2 540 mAh zvládá 1,5 až dva dny provozu, které jsou velmi příjemnou zprávou.

Laserové ostření a více barevných variant

I menší G3 s se chlubí laserovým ostřením 8Mpx fotoaparátu, které LG představilo letos na jaře. Tato funkce je praktická nejen z hlediska rychlosti, ale i při horších světelných podmínkách. Laserový paprsek a software telefonu snadno zjistí vzdálenost fotografovaného objektu, který jednoduše doostří.

Na rozdíl od svého velkého bratra dostalo G3 s více barevných variant – klasickou trojkombinaci bílá, černá a zlatá, tak doplní červenofialová „burgundy“. To by mohly ocenit především ženy. I k tomuto modelu patří praktické magnetické pouzdro Quick Circle. Kulatý otvor umožňuje rychlé ovládání hudebního přehrávače, přístup k hovorům, zprávám, fotoaparátu a aplikaci LG Fitness. Příjemná je u tohoto telefonu i jeho cena: 8 290 Kč.

Více informací nejen o G3 s naleznete na www.lg.cz, telefon jsme pro vás recenzovali zde.

[aps_product_sz image=”https://www.svetandroida.cz/wp-content/plugins/sz-catalog-extend/catalog-default.png” title=”Katalog Android zařízení” subtitle=”Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání…” desc=”Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.” button=”Zobrazit katalog”]

Graf ceny produktu LG D722 G3s poskytuje server Heureka.cz

Uvidíme se už 25. 10. v brněnském Hotelu Voroněž.

Neváhejte a registrujte se!

registraceHome

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (14)