LG G3 začne v týdnu dostávat update na Android 5.0 Lollipop

LG G3 cover

LG sebou pořádně hodilo a přišlo se zprávou, že aktualizace pro vlajkový model LG G3 na Android 5.0 Lollipop je již hotová. K uživatelům by se měla začít dostávat v průběhu týdne. První na řadě je prý Polsko, odkud by se update měl šířit i do dalších regionů. Před korejskou společností smekáme klobouček, protože LG G3 bude pravděpodobně prvním “ne Google” nebo “ne Google Play Edition” zařízením, které Android 5.0 dostane.

lg_g3_stylus_ico update

V České republice bychom se měli v brzké době dočkat, i když se určitě nepočítáme mezi “key-markets”, o kterých LG prohlásilo, že tam aktualizace zamíří nejdříve. V minulém týdnu jsme vás informovali o uniklých screenshotech z LG G3 s Androidem 5.0. Možná by nás tak brzká aktualizace neměla překvapovat.

lollipop_ico update

Ať tak či onak, pokud nejste majiteli LG G3, možná se budete chtít podívat na náš článek, kde jsme shrnuli dostupné informace o nadcházejících aktualizacích od dalších výrobců.

Zdroj: LG.

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

play_store_ico

Obchod Play ve verzi 3.9.17 ke stažení

Zprávičky Karel Kilián Karel Kilián
1 min. uložit na později
Google-Play-Logo

Nový Google Play ke stažení!

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
2 min. uložit na později

Komentáře (38)